VizDek

oficiální stránky mládeže vizovického děkanátu

Liturgický kalendář

Svátek


vše nejlepší k svátku!

Kalendář novinek

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano, rozhodně (2432)
 

Ani ne (2171)
 

Zruš to!!! (2141)
 

Z diskuze...

Štípa 2008

DĚKANÁTNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE VIZOVICKÉHO DĚKANÁTU

27. – 29. června 2008 - ŠTÍPA

 

Mottem tohoto setkání je verš: „Dostanete sílu Ducha svatého, který na vás sestoupí, a budete mi svědky“ (Sk 1, 8), proto zveme všechny mladé k prožití víkendu naplněného společnou modlitbou a nasloucháním Božímu slovu, ale také hrami a zábavou. Je to jedinečná možnost poznat nové přátele a prohloubit svůj vztah k těm, které už znáš, a také k Bohu. Můžeš se ale také naučit něco zcela nového a prožít skvělou atmosféru společně prožitého setkání.

 

Jestliže tedy máš zájem za námi do Štípy přijet, vytiskni si přiloženou přihlášku, nebo si ji vyzvedni u animátora, který zastupuje tvou farnost v našem přípravném týmu. Vyplněnou přihlášku odevzdej opět svému animátorovi nebo ji odešli vedoucímu organizačního týmu: Ondrovi Krejčímu, Štípa 200, 763 14, Zlín 12, (tel. 776 884 632) – a to nejpozději do 15. června 2008.

Setkání se mohou zúčastnit ti, kterým je nejméně 13 let. Pokud máš míň než 15 let, musí ti rodiče na přihlášce podepsat souhlas s tvou účastí na setkání a také vyplnit, kdo za tebe po dobu setkání ponese zodpovědnost – musí to být osoba starší 18 let.

 
 

Setkání začíná v pátek 27. června – příjezd a registrace účastníků je od 17:00 do 18:45. Od 19:00 pak začne společný program.

Setkání zakončíme v neděli 29. června společnou mší svatou v 10:30.

Cena setkání je 300 Kč a zahrnuje poplatek za ubytování (bude se spát na zemi ve třídách školy), jídlo (na celou sobotu - snídaně, oběd, svačina a večeře - a nedělní snídani + balíček na cestu; páteční večeře je z vlastních zásob), uhrazení dalších výdajů spojených s pořádáním setkání.

Tento účastnický poplatek je nutno zaplatit při příjezdu na setkání. Při registraci musíš zároveň odevzdat podepsané potvrzení o bezinfekčnosti (je součástí přihlášky; mladší 15 let jej musí mít opět podepsané od rodičů).

 

Nezapomeň také říct svým kamarádům a přijeďte společně. Těšíme se na vás!

Vaši ANIMÁTOŘI

 
"Have a nice day"