VizDek

oficiální stránky mládeže vizovického děkanátu

Liturgický kalendář

Svátek


vše nejlepší k svátku!

Kalendář novinek

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano, rozhodně (2432)
 

Ani ne (2171)
 

Zruš to!!! (2141)
 

Z diskuze...

Úvodní strana

Doba velikonoční...

Určitě jste si mnozí všimli, že doba velikonoční se pomalu chýlí ke konci a čeká nás “Slavnost seslání Ducha svatého“… byl to asi právě On, který mě po delší době osvítil a pošťouchl k tomu napsat něco na VIZDEK.

 

Pevně věřím, že jste krásně prožili svátky Kristova umučení a zmrtvýchvstání a nabrali nový elán do dalších dnů. K tomu vás ostatně pobídlo i setkání tří děkanátů v Poličce – alespoň v to doufám.

 
 

Co si budeme nalhávat, přišlo jaro a s tím spojené těžkosti i radosti… Radosti v tom, že přišlo období poutí, prvních svatých přijímání, ale taky jarní vyjížďky na kole, fotbálek (venku), romantické procházky, zbláznění hormonů jak u cérek tak ogarů… no to už by stačilo.

 

Ale v tomto období zažívá nejeden študák krušné chvíle – čas maturit, státnic, příjímacích zkoušek a všelijakých podobných lotrovin je tu. Tož si každý vzpomeňte na ty svoje kamarády zmítané stresem a nejistotou - třeba modlitbou, povzbuzením, vytáhnutím šrotícího se maniaka na čerstvý vzduch…

 

Za pár dnů má být na programu celostátní „taškařica“, která má kultivovaný název VOLBY do PS. Každý zajisté shlédl spoustu billboardů, klipů, videí, článků a kdo ví čeho všeho. Věřím, že i pro nás mladé, kteří máme právo jít volit, je nyní šance ukázat svůj názor a nenechat si ho jen pro sebe. Myslím si, že by byla škoda této příležitosti nevyužít – ne každý má to štěstí, že může svobodně jít k volbám.

 

Ale dost už politiky… Chtěl bych popřát všem, kdo si dali tu práci a dočetli se až k těmto řádkům, aby neztráceli VÍRU, NADĚJI, LÁSKU a zdravý smysl pro HUMOR, ve všem co je čeká.

 
Mějte sa fajně, váš LUDWIG
 
"Have a nice day"